23 лютого у нашому місті відбувся відритий Чемпіонат Київської області з кікбоксінгу ISKA серед спортсменів усіх вікових категорій.
На обухівському ринзі свої бойові характеристики демонстрували кікбоксери з Києва, Ірпеня, Житомира. Обухівські ж спортсмени в обласному чемпіонаті представляли клуби : «Мамай», «Кайрос», « Зендокай» та «Скорпіон». Загалом, у змаганнях взяли участь більше 90 спортсменів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/53078624_248922336044829_6192083908608131072_n.jpg)
Діти старшого і молодшого віку, юнаки, юніори та дорослі, усі сьогодні намагалися виступити якнайкраще та повернутися додому із нагородами. Змагання відбувалися у семи розділах цього єдиноборства. Про рівень підготовки усіх учасників Чемпіонату, ми поцікавилися у президента Київської обласної федерації кікбоксінгу ISKA – Віталія Потебенька.
Професіональність всіх спортсменів росте з кожним роком. Щороку на подібних змаганнях ми бачимо як піднімаються наші суперники і ми намагаємось також не відставати. Досить достойний рівень як дитячої так і дорослої вікової категорії сьогодні побачили судді Чемпіонту. В нас навіть брав участь і спортсмен міжнародного класу, не однократний чемпіон світу Володимир Сотін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52696070_1413248672148507_4240574404234313728_n.jpg)
( фото Сергій Тимофєєв)
Чемпіонат проходив під егідою Київської облдержадміністрації, яка допомагала в проведенні змагань. На спортивному заході також був присутній представник КОДА - Сергій Тимофєєв.
За результатами змагань, більшу половину нагород завоювали обухівські кікбоксери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52893673_326140624676394_7770993017095192576_n.jpg)
( фото Андрій Єлдінов)