Новини
Обухів

Кабмін виділив 100 мільйонів на Обухівську трасу

17.11.2021 Созанська Ірина

Таким чином уряд перерозподілив видатки спецфонду державного бюджету, призначені Міністерству інфраструктури.

Фото: pixabay.com

Як повідомляє урядовий портал, за підсумками засідання Кабміну було прийнята постанова про скерування 100 000 тисяч гривень на будівництво дороги з Києва до Обухова.

Кошти виділять Державному агентству автомобільних доріг на нову бюджетну програму «Фінансове забезпечення розроблення та впровадження заходів з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на ділянці км 0 + 000 - км 20 + 308 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-01 Київ – Обухів».

Нагадаємо, до кінця цього року завершиться будівництво нової ділянки Великої Кільцевої дороги. Також в районі кільцевої дороги з’явиться закінчують нову транспортну розв’язку над вулицею Богатирською.

Як відомо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Нагадаємо, в рамках програми «Великого будівництва» поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Ми розповідали також, що на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 млн. грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.