Новини
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

Кабмін підтримав законопроєкт, що легалізує препарати медичного канабісу

Цей законопроєкт розширить доступ пацієнтів до необхідного лікування низки хвороб.

Кабмін підтримав законопроєкт, що легалізує препарати медичного канабісу - зображення

Уряд України підтримав законопроєкт, що регулюватиме обіг рослин роду коноплі в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності, повідомляють на Урядовому порталі.

"Цей законопроєкт розширить доступ пацієнтів до необхідного лікування низки хвороб, зокрема онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни. Прийняття законопроєкту дозволить в подальшому імплементувати кращий досвід у сфері регулювання обігу препаратів на основі канабісу", –

Урядовий портал

Також зазначається, що документ, зокрема, встановить жорсткий контроль над вирощуванням, виробництвом та реалізацією препаратів.

Тепер проєкт закону має підтримати Верховна Рада, на що сподівається МОЗ, адже медичний канабіс здатен запобігати стражданням пацієнтів та покращити їхнє лікування. Зокрема, він полегшує перебіг понад 50 патологічних станів.

Нагадаємо, Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.