Суспільство
Технології
Україна-суспільство

IT Generation: в Україні стартував прийом заявок на безоплатну IT-освіту

08.08.2022
Українці зможуть безкоштовно здобути освіту в ІТ.

IT Generation: в Україні стартував прийом заявок на безоплатну IT-освіту - зображення

Відсьогодні 8 серпня українці, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність, можуть подати заявки на освітню програму IT Generation. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Наші партнери оплатять 100% вартості курсів у топових школах України – Projector, Laba, Logos IT Group, Hillel IT School, Beetroot Academy та інших. Вам потрібно лише обрати один із напрямів навчання", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Серед напрямків, які пропонують обрати українцям: JavaScript, Java, Python, Blockchain, UI/UX Design, Digital Marketing тощо.

Триватиме набір заявок на програму два тижні. Після цього школи проведуть відбір студентів, і вже восени почнеться навчання. На першому етапі набираємо близько 1000 студентів.

Для того, щоб подати заявку, необхідно:

·        обрати на сайті IT Generation школу та напрям;

·        заповнити заявку на сайті обраної школи;

·        пройти відбір;

·        укласти договір зі школою та розпочати навчання.

Нагадаємо, наприкінці червня стало відомо, що Міністерство цифрової трансформації запускає освітній проєкт який дасть можливість опанувати IT-спеціальність.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.