Новини
За кордоном
Війна з Росією

ISW: путін втрачає підтримку через нездатність “захистити” Донбас (ВІДЕО)

Експерти вважають, що президент росії ризикує втратити підтримку колишніх так званих лідерів псевдореспублік.

володимир путін втрачає підтримку своїх прихильників через нездатність російських військ відтіснити Сили оборони і "захистити" Донбас.

Таке припущення висловили в Інституті вивчення війни.

Експерти вважають, що президент росії ризикує втратити підтримку колишніх так званих лідерів псевдореспублік, провійськової спільноти та блогерів через неспроможність російських військ здійснити обіцянки путіна.

Аналітики зазначають, що російський військовий злочинець Ігор Гіркін прямо розкритикував свого диктатора за те, що той не зміг "захистити" Донбас, що було визначено однієї з цілей "СВО".

Фахівці навели й слова іншого російського бойовика Олександра Ходаковського, який говорив, що тривале правління путіна "не було повністю успішним". Він також висловся про корупцію в рф і підкреслив, що такий стан справ неможливо змінити.

Водночас аналітики додають, що російський диктатор не стримав обіцянки "захистити" людей на Донбасі та не досяг локальних військових цілей у регіоні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що путін б’є по інфраструктурі України аби помститися за Кримський міст.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.