Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Іспанія – Україні: на озброєння рекордну суму 1,1 млрд євро (ВІДЕО)

До пакета допомоги увійдуть ракети для систем Patriot і танки Leopard.

Іспанія збирається сьогодні, 27 травня, оголосити про виділення рекордного пакету військової допомоги для України на суму 1,1 млрд євро (1,2 млрд доларів).

Про це оголошено під час візиту президента Володимира Зеленського, повідомляє El País.

Володимир Зеленський та прем'єр Іспанії Педро Санчес підпишуть двосторонню угоду про безпеку. Вона, за даними видання, передбачатиме постачання військової техніки, починаючи від ракет Patriot і закінчуючи бойовими танками Leopard, а також артилерійських снарядів, систем боротьби з дронами та переносних ракетних установок.

Угода передбачає контракти на мільйон доларів для іспанської оборонної промисловості, оскільки військова техніка вироблятиметься іспанськими компаніями, такими як TRC, Indra, Escribano, Uro, Expal або Instalaza.

Нагадаємо, країни Балтії (Литва, Латвія та Естонія), а також Польща готові ввести війська в Україну. Однак вони зроблять це лише за умови значних успіхів РФ та поразок Києва. Якщо раптом Москва почне перемагати у війні, найближчі сусіди "не стануть чекати, доки РФ з'явиться на їхніх кордонах".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.