Новини
Ірпінь
Здоров'я

Ірпінці зможуть вакцинуватися проти COVID-19 у Центральному будинку культури

19.11.2021 Созанська Ірина

Пункт вакцинації у будинку культури відкриється 23 листопада о 10:00. Для того, щоб щепитися необхідно попередньо записатися.

Фото: pixabay.com

У вівторок, 23 листопада, в Центральному будинку культури Ірпеня містяни зможуть пройти імунізацію проти коронавірусної інфекції. Пункт щеплення відкриють за адресою вул. Соборна, 183 о 10:00. Про це повідомила депутатка Ірпінської міськради Валентина Кравченко.

«Вакцинування буде проходити за попереднім записом, який здійснюватиметься до понеділка, 22 листопада…Є можливість вибрати вакцину», - написала депутатка і додала, що зробити щеплення можуть лише містяни, які мають підписану із сімейним лікарем декларацію.

Записатися на імунізацію у Центральному будинку культури Ірпеня можна за телефоном: (068)2814645.

Нагадаємо, більшість жителів Київщини – вже вакцинувались. 72% дорослого населення Київської області отримали по одній дозі вакцини від коронавірусу. А повний курс вакцинації пройшли майже 52% населення. 

Між тим, в області відкрили координаційний центр з питань імунізації проти коронавірусу. В центрі можна отримати інформацію про пункти щеплення і центри масової вакцинації на території Київщини. Окрім цього співробітники будуть телефонувати тим, хто отримав першу дозу вакцини і запрошуватимуть  на повторне щеплення. 

Також «Погляд» повідомляв, що від початку вакцинальної кампанії в області зробили більш ніж мільйон щеплень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.