Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Суспільство

Ірпінська влада вкрала голос: питання незаконної забудови ЖК “Ібіс” протягли на голосуванні


26 серпня 2021 року за результатами голосування 13-тої сесії Ірпінської міськради у депутата 8 мого скликання Тимура Нагалевського було вкрадено голос. Питання 140, незаконної забудови ЖК“Ібіс” протягли на голосуванні шляхом маніпуляції голосів.

Тимур Нагалевський, депутат 8-мого скликання Ірпінської міськради на своїй сторінці facebook повідомляє:

Друзі, моїм голосом маніпулюють! Хочу публічно заявити, що я НЕ голосував за питання 140 (ЖК «Ібіс») порядку денного останньої сесії Ірпінської міськради, що відбулася 26 серпня цього року. Однак в поіменному голосуванні, викладеному на сайті міськради, навпроти мого прізвища стоїть «за»

Ключове: я ніколи не голосую за питання, в яких немає додатків! Це було саме таким. При цьому інші 3 питання, пов’язані з об’єктом «Ібіс», я не підтримав. Є мої чернетки підготовки до голосування - там вказано ПРОТИ! Для чого зроблена така маніпуляція - не розумію. Але мій голос був вирішальним 20-м у цьому питанні, тож я не можу мовчати! Відповідну заяву я сьогодні написав на ім‘я міського голови Олександра Маркушина

Будівельна компанія “Ібіс”, власниками якої є одіозна депутатка Віолетта Дворнікова-Кременчук та її чоловік Ігор Дворніков, прославилися скандальною репутацією коли постало питання розподілу землі, чотири земельні ділянках площею 0, 64 га., які мають цільове призначення – будівництво туристичних і відпочинкових зон отримує забудовник. Цікаво, що дані ділянки призначалися для учасників АТО. Далі компанія розгорнула проект узаконення  будівництво триповерхових будинків і не обмежитися даними територіями. 

Будівництво об'єктів пройшло без дозвільних документів, а забудовники самовільно засипали сміттям і зробили дорогу через річку Бучанку до будівництва, таким чином спричинили руйнування інфраструктури.

Кременчук-Дворнікова в 2020 році на першій же сесії новообраної міської ради в складі “Батьківщини”, проголосувала в унісон з “Новими обличчями”. Її одразу ж охрестили зрадницею, а керівництво місцевого осередку партії заявило про добровільне складання Віолеттою депутатських повноважень на основі написаної нею заяви. Також, на основі рішення ТВК, замість затверджено кандидатом наступного в списку кандидата – Артема Гуріна. Проте, на другій сесії міської ради Дворнікова заявила про те, що заяву не писала та продовжила голосувти від імені партії.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що ЖК “ІБІС” в Ірпені зводять незаконно.

https://www.youtube.com/embed/oVADP0tKKHY

Також ми інформували, що на території табору “Восток” в Ірпені дозволили забудову.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.