Новини
Ірпінь
Здоров'я

Ірпеню потрібна лікарня: йде збір підписів


В Ірпені триває боротьба активістів за збереження земель медицини

В Ірпені триває боротьба активістів за збереження земель медицини. Всіх, кому небайдужа доля майбутньої лікарні у місті, закликають доєднатися до збору підписів.

Свій підпис у петиції в підтримку збереження цільового призначення ділянки, за адресою вул. Давидчука, 63-Ж, м. Ірпінь, Бучанського району, Київської області можна залишити за посиланням, залишилося зібрати всього 27 підписів. #врятуйземлімедицини

Цю землю, згідно оновленого генерального плану міста Ірпінь 2018 року, було заплановано під будівництво відділення міської лікарні, дитячої лікарні, відділення невідкладної медичної допомоги, а на земельній ділянці навпроти ще й повинна бути станція екстреної медичної допомоги.

Станом на серпень 2021 року, з Ірпінськими лікарями підписано більше ніж 100 000 декларацій на обслуговування громадян. Тому, у своєму дописі на фейсбуці, активістка та помічниця депутата, мешканка Ірпеня, Ольга Фесік, пише, що, згідно наказу Міністерства охорони здоров`я № 51 від 01.02.2016, загальна кількість потреби у стаціонарних лікарняних ліжках для кожної із зазначених адміністративно-територіальних одиниць визначається за такою формулою: Ксл = Ni х 60 ліжок / 10000 нас., тобто наявне населення помножити на 60 і розділити на 10 000. Таким чином при населенні в 102-105 тисяч осіб, Ірпінь вже має мати стаціонар на 620 койко-місць.

Тому, на думку активістів, які опікуються питанням цієї ділянки, влада міста, що піклується про здоров’я мешканців своєї громади та думає на перспективу, має зробити наступні кроки:

Ірпеню потрібна лікарня: йде збір підписів
фото допису з особистої сторінки Ольгі Фесік у Фейсбук

Просимо всіх долучитися до збереження земель медицини та підписати петицію!

Нагадаємо, ми інформували, що дитяча лікарня на Давидчука в Ірпені закривається.

Також дивіться репортаж про те, як мешканці ЖК “Сіті парк” та “Грін сайд” вийшли на протест проти високих тарифів на електроенергію.