Блоги

Ірина Федорів: Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

02.02.2022
Нардеп від "Слуги народу" Горобець звернувся до Мінекології, щоб витребувати для Коцюбинської селищної ради документи, на підставі яких розширили нацпарк Голосіївський за рахунок території Біличанського лісу.

Ірина Федорів: Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента? - зображення

Є народний депутат Горобець. Обраний від округу, де я живу, № 95. "Слуга народу". За останній тиждень через його "депутатську" діяльність мені обірвали телефони правоохоронці і чиновники:

"Ти знаєш, що Горобець написав звернення, хоче щоб Коцюбинській раді дали інформацію про підписання президентського указу про створення нацпарку на території столичного Біличанського лісу?

І текст такий, що доводить, що планують судитися з Офісом президента за скасування указу про присвоєння Біличанському лісу статусу нацпарку. Ти розумієш нащо вони це роблять? Поможи нам".

Ірина Федорів: Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента? - зображення

Я розумію, може, навіть, як ніхто, нащо вони це роблять.

Цей маразм буде тривати доти, доки не приєднають наше селище до Києва.

У часи зовнішньої агресії, коли реально є люди в Кабміні і з-поміж нардепів, у т. ч. "Слуг народу", які посилюють обороноздатність країни, є от таке нещастя-мародер з бажанням нажитися.

Цей мародер ще й має дуже тонку натуру і мене забанив, аби не читати правду в постах на ФБ. Ну, хай читає правду на "Українській правді".

Сподіваюся, що в парламенті йому ніхто і руки не подасть.

Все, що треба знати про діяльність мародера Горобця і мотиви посіпак забудовника Володимира Карплюка, за посиланням.

 

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.