Україна

Зеленський пропонує Верховній Раді затвердити санкції проти росії на 10 років (ВІДЕО)

08.08.2022
Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді затвердити рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти росії. Відповідний проєкт постанови зареєстрований на сайті парламенту.

Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді затвердити рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти росії.

Відповідний проєкт постанови зареєстрований на сайті парламенту. Уряд має затвердити санкції проти рф терміном на 10 років.

Пакет санкцій містить заборону на виведення капіталу з України на користь фізичних та юридичних осіб росії, зупинку дозволів на користування надрами пов'язаним з рф особам, заборону на участь у приватизації та оренді держмайна, на публічні закупівлі товарів, придбання цінних паперів тощо.

Також пакет включає заборону заходження суден та літаків, пов’язаних з рф, до територіального моря України. Парламент має розглянути постанову найближчим часом.

Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет в Коцюбинському та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.