Новини

Як оформити автоцивілку онлайн

06.07.2021
З 2018 року в Україні впроваджено електронне автострахування, що дозволяє водіям без відвідування офісу страхової компанії оформити автоцивілку за допомогою одного лише смартфона 24/7. При цьому e-поліс має таку ж законну силу, як і його паперовий варіант

Як оформити автоцивілку онлайн - зображення

Переваги онлайн страхування

Отже, виділимо основні плюси електронного страхування:

  • Оформлення займає мінімум часу. Купівля поліса не потребує поїздки до офісу страхової компанії. Процес повністю автоматизований та проходить в онлайн-режимі у комфортному місці для клієнта. Усього за 5 хвилин водій може застрахувати свою відповідальність за найвигіднішими для нього умовами.

  • Надійне зберігання. Електронна автоцивілка після оплати надсилається на email людини, а також підтягується до мобільного додатку «Дія».

  • Можливість вибирати. Ви можете порівнювати пропозиції від топових страховиків, шукати відповідну програму за бюджетом та опціями. Немає потреби приймати рішення тут і зараз — поверніться до покупки після того, як обдумаєте її.

  • Економія до 10%. При зверненні до страхового агента ви сплачуєте його комісію, яка вже закладена у прайс автоцивілки. Електронний поліс ви оформлюєте самостійно, а значить отримуєте ціну без додаткових подорожчань.

  • Електронний договір не можна підробити. Поліс одразу фіксується у загальнодоступній базі Моторно-транспортного (страхового) бюро України після його формування. Власник страховки та співробітник поліції у будь-який момент зможуть перевірити його дійсність, здійснивши запит на сайті бюро за номером ТЗ чи страховки.

Як відбувається оформлення автоцивілки в онлайн-режимі

Зручний варіант оформлення онлайн автоцивілки — використання страхових агрегаторів. Як правило, процедуру можна умовно поділити на 4 кроки:

  • Вибір ​​основних параметрів транспортного засобу;

  • Підбір необхідної програми у співвідношенні ціна-якість;

  • Введення даних про транспорт і його власника;

  • Оплата поліса та отримання його на електронну пошту.

Під час електронного страхування водій не прив'язаний до конкретного страховика та його слабких сторін. Користуючись агрегатором, можна побачити реальну картину ринку і зробити ставку на кращу програму.

Які ще страховки водій може оформити онлайн

Крім обов'язкового поліса ОСЦПВ водієві доступні додаткові страховки:

ДЦВ — поліс додаткового страхування, який розширює ліміти відповідальності автоцивілки до 1 млн грн. Його можна оформити від іншої страхової компанії; не обовʼязково тієї, від якої у вас автоцивілка.

Зелена картка — обов'язковий поліс для перетину кордону на автомобілі. У перші дні війни МТСБУ схвалило електронний варіант страховки. До цього був чинний лише паперовий бланк.

Нагадуємо, що страхові компанії України продовжують працювати у воєнний стан та виконувати свої зобов'язання за укладеними договорами у разі стандартних страхових подій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.