Новини
Київщина
Анонси
Вишгород
Культура

Вишгородський музей започаткував роботу онлайн

25.03.2020 Косянчук Інна 0

ВІКЗ під час карантину проводить історико-пізнавальні заходи у віртуальному просторі

Вишгородський історико-культурний заповідник адаптується до умов карантину. Оскільки екскурсії та інші заходи у музеях заповідника нині проводити не можна, тут пропонують ознайомитися з унікальними історико-культурними об"єктами на сайті ВІКЗ.

А нині заповідник зпочаткував учнів загальноосвітніх шкіл Вишгорода та Вишгородського району взяти участь в онлайн конкурсі з вивчення історії рідного краю "Історичними стежками Вишгорода". Щодня протягом тижня на Фейсбук-сторінці "Новини Вишгородського заповідника" публікуватиметься три відеозапитання. Вони пов"язані з нещодавно впровадженим за підтримки УКФ проєктом  «Історико-культурна спадщина Вишгородщини: QR-кодування, моніторинг, апробація й популяризація». Діти мають надавати відповіді на запитання у Фейсбук-месенджері. Таким чином під час карантину вони зможуть і більше дізнатися про історію свого краю, і цікаво та пізнавально провести час.

Як розповіли журналісту "Погляду" у ВІКЗ, школярі вже телефонують, зацікавившись вікториною. А нагородження переможців відбудеться уже після закінчення карантину.