Україна
Україна-суспільство

Україна закликає цивілізований світ не допустити судилища над українськими захисниками

12.08.2022
СБУ закликає негайно скерувати представників ООН та МКЧХ до місць утримання українських військовополонених.

Україна закликає цивілізований світ не допустити судилища над українськими захисниками - зображення

СБУ закликають світ не допустити судилища у Маріуполі над українськими захисниками. Про це йдеться опублікованій 12 серпня СБУ заяві.

"Ми закликаємо увесь цивілізований світ не допустити анонсованого катами судилища у Маріуполі над українськими Захисниками та Захисницями", –

Служба безпеки України

Зазначається, що операція з порятунку 2,5 тисячі захисників Маріуполя була єдиним можливим варіантом, щоб зберегти життя нашим Героям. В результаті Україні вдалося врятувати тяжко поранених під час обміну у червні: 144 особи, з яких 95 – захисників Маріуполя. Проте існує опасіння, що росія може не дотриматися зобов'язань.

"Усі державні інституції працюють над тим, щоб повернути Героїв Маріуполя та усіх українців, які перебувають у полоні ворога. Тим часом російська федерація не дотримується зобов’язань, нехтує домовленостями, не визнає міжнародних норм і правил ведення війни. З огляду на це питання обміну полоненими є складним і чутливим", –

Служба безпеки України

Україна закликає направити представників Організації Об'єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім – Оленівки.

Нагадаємо, МВС готується до будь-яких сценаріїв розвитку подій на захопленій окупантами Запорізькій АЕС.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.