Новини

Що робити, якщо потрібна допомога юриста

02.08.2021

Що робити, якщо потрібна допомога юриста - зображення

Світ міняється зі швидкістю світла, нові технології стають мейнстрімом буквально за кілька місяців, прискорення та глобалізація кидають виклик традиціям та нормам, а усі наші життєві трагедії вкладаються в дев’ять сюжетів і розписані ще давніми греками.

Медея допомогла Ясону досягти успіхів у кар’єрі, а він зрадив її та кинув напризволяще з двома дітьми. Одіссей блукав морями і потребував захисту своїх прав як удома, так і у далеких світах, а його діти сиділи без копійки аліментів. Прометей забрав майно, яке вважав своїм особистим, за що був покараний надто жорстоко і потребує перегляду справи.

У цих випадках усім героям не завадила б професійна консультація юриста, яка б не тільки не довела справу до давньогрецької трагедії, але й допомогла вирішити спір з урахуванням інтересів усіх сторін. Тим більш, нині найсприятливіший час для командної гри, чого б ця гра не торкалась.

Одеський центр сімейного прав уже близько 15 років об’єднує команду кваліфікованих юристів, кожен з яких має свою вузьку спеціалізацію у такій делікатній темі як сімейне право. І за ці роки співробітники Центру виграли близько 850 судових процесів для українців як по Україні, так і за кордоном. А ще скільки врегульовано у досудовому порядку!

Звертатися до юристів – коли та як

На сайті Центру ocsp.com.ua, до речі, є розділ «Історії успіху», де коротко та повчально оглянуті усі перипетії судових справ поміж позивачем та відповідачем. По кроках розглянута конкретна допомога, яку надавав Центр сімейного права задля розв’язання життєвих вузлів в умовах українського судочинства. І описані виклади судових рішень чи ухвал, винесених тим чи іншим судом України.

Отже, вам необхідна допомога кваліфікованих юристів, якщо планується:

  • Розірвання шлюбу;

  • Розділ майна подружжя;

  • Аліменти, у тому числі аліменти з моряків;

  • Позбавлення батьківських прав;

  • Визнання майна особистим;

  • Встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу;

  • Визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною;

  • Отримання дозволу на виїзд дитини за межі України;

  • Зняття з реєстрації (витяг).

В усіх цих випадках допоможуть спеціалісти Центру, інколи навіть за оптимальні терміни -від 1-го місяця. Погодьтесь, що такі строки – майже фантастичні. Та коли професіонали беруться до справи – мрії стають дійсністю.

Що робити, якщо потрібна допомога юриста - зображення

Дражлива тема шлюбної угоди

Між іншим, почитавши деякі «Lovestory» відразу пригадується «соломка», яку варто стелити до укладання шлюбу. Адже якби подружжя запропонувало один одному укласти шлюбний договір до реєстрації, це відразу б вирішило «болючі питання» партнерів ще на стадії цукерково-букетних стосунків. І може надалі й воювати не повадно було б. Та все те кляте «але».

До речі, в Україні стародавнім прототипом новомодного шлюбного договору завше виступали усні домовленості батьків наречених перед укладанням шлюбу. І враховували вони геть усі аспекти майбутнього життя молодих – від місця проживання до переліку коштів, речей та земель, які мали наречена чи майбутній чоловік. От і виходить, що нове – це добре забуте старе, тільки з невеличкими уточненнями.

Зараз вірити на слово і домовлятися неформально, усно, не варто. То тільки за часів Римської імперії у Лесі Українки - «Усі ми здавна знаємо Прісціллу і можемо їй вірити на слово». Наразі, юрист би пояснив усі небезпеки такого кроку – від довільного трактування домовленостей, відсутності доказів для судів та правоохоронних органів до проблем з податковою і відповідно неможливістю довести, хто та які гроші дав.

І не переживайте, якщо створив Бог юриста, а диявол подумав та створив ще одного.Одеський центр сімейного права об'єднує найкращих юристів «Перлини біля моря», які знаються на підводних каменях, пам’ятають правила та винятки з них, і найголовніше, вміють користуватися дороговказними вогнями задля беззаперечної вашої перемоги.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.