Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Посольство США закликало своїх громадян терміново покинути росію і не приїжджати в країну (ВІДЕО)

28.09.2022
Також громадян США закликали уникати будь-яких політичних або соціальних протестів і не фотографувати співробітників служб безпеки на цих заходах.

Посольство США звернулося до своїх громадян із закликом якнайшвидше покинути росію.

Відповідну заяву було опубліковано на офіційному сайті посольства США в москві.

Зазначається, що громадянам США не слід здійснювати поїздки в росію, а тим, хто там проживає або подорожує, слід негайно покинути росію, поки зберігаються обмежені можливості комерційних поїздок.

Оскільки наразі ще є обмежені способи виїхати з території держави-агресора. Сухопутні маршрути для виїзду з рф поки що відкриті. Втім, комерційні авіарейси обмежені і потрапити на них практично неможливо.

Також громадян США закликали уникати будь-яких політичних або соціальних протестів і не фотографувати співробітників служб безпеки на цих заходах.

Причиною такого заклику стала тимчасова мобілізація.

У США вважають, що чоловіків, які володіють громадянством Штатів і росії можуть призвати в армію.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.