Світ-суспільство

Польща завершила будівництво стіни на кордоні з Білоруссю (ВІДЕО)

01.07.2022
Паркан довжиною у 187 кілометрів та висотою 5 метрів обійшовся країні у понад 350 мільйонів доларів. Однак влада переконана: головне – безпека країни.

Польща закінчила будівництво стіни на кордоні з білоруссю. Паркан довжиною у 187 кілометрів та висотою 5 метрів обійшовся країні у понад 350 мільйонів доларів.

Однак влада переконана: головне – безпека країни. Будівництво розпочали наприкінці січня, після міграційної кризи, яку спровокував режим олександра лукашенка.

Наразі планується дообладнати загородження електронними системами безпеки і встановити 2,5 тисячі камер спостереження – денного і нічого бачення та датчики руху.

Більше того, аби не руйнувати природу, у загородженні є 24 отвори для великих звірів та 140 отворів – для малих, а також водопропускні труби. Щодо білорусів, чиновники переконують: “Через ці отвори вони не проскочать”.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.