Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА Погляд за вівторок, 8 лютого (ВІДЕО)

08.02.2022
Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій вівторка, 8 лютого.

У додатку "Дія" з'явилися нові функції

У "Дії" запустили зміну місця реєстрації по всій Україні. Відтепер на порталі або в застосунку "Дія" можна буде вказати адресу, за якою особа планує проживати, та отримати підтвердження від власника житла. Крім того, із 8 лютого за допомогою "Дія. Підпис" громадяни зможуть замовити довідку у застосунку "Дія" про несудимість онлайн. Також Володимир Зеленський також розповів, що в додатку "Дія" відсьогодні запускають функцію "Опитування".

Путін готовий розв'язати ядерну війну в разі спроби повернути Крим

Президент РФ Володимир Путін пригрозив ядерною війною в разі спроби України після її вступу до НАТО повернути силовим шляхом окупований Росією Крим. За його словами, переможців у такій війні не буде. Україна буде втягнута в цю війну проти своєї волі.

В Україні зменшили термін самоізоляції пацієнтів із коронавірусом

Відтепер самоізоляцію можна завершувати через 5 днів із початку захворювання, якщо симптоми коронавірусної хвороби відсутні.

Щоб вийти з ізоляції необхідно зробити повторний тест. Раніше пацієнти мали робити повторне тестування лише після 10-денного лікування.

Президент Франції Еммануель Макрон прибув до України

Вперше за 24 роки президент Франції відвідає Україну. Еммануель Макрон зустрівся у Києві з Володимиром Зеленським. Президенти двох країн обговорили конфлікт на сході України та домовилися про співпрацю у кількох сферах, у тому числі про фінансову допомогу Україні. Напередодні глава Франції провів зустріч із Володимиром Путіним у Москві.

Парламент Японії ухвалив резолюцію на підтримку України

Нижня палата Японії прийняла у резолюцію, в якій висловлюється солідарність з Україною, в якій сказано, що Токіо "серйозно стурбований і завжди з українським народом, який сподівається на стабільність своєї країни та регіону". Японія закликає якнайшвидше відновити стабільність у районах навколо України за допомогою дипломатії.

Вакциновані українці віком від 60 років отримають безоплатний смартфон

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Ця ініціатива має на меті надати доступ до цифрових технологій усім громадянам України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.