#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київ

Київ увійшов до рейтингу найбільш технологічних міст світу

13.01.2020 Альона Ткаченко 0

Торік Київ посів 92-ге місце у рейтингу найбільш технологічних міст світу.

Про це повідомив Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

"За чотири роки Київ з нуля створив необхідну ІТ-інфраструктуру та першим в Україні запустив низку електронних сервісів для містян. Ми проклали більше 1200 кілометрів оптоволоконної мережі, комп’ютеризували соціальні об’єкти та встановили більше 7000 камер відеоспостереження. За допомогою сучасних технологій ми вдосконалюємо безпеку, транспорт та послуги в місті. Інновації допомагають робити діяльність влади більш ефективною та прозорою і дають інструмент впливу жителів Києва на його розвиток", – прокоментував він.

На сьогодні у Києві налічується більше 40 smart city-проєктів для прозорості влади, електронної демократії, безпеки, ЖКГ та транспорту.

Також у 2019 році саме столиця запустила додаток Kyiv Smart City – місто у смартфоні. Згодом він поповниться новими функціями: е-демократія, медицина, 1551, дитячий садочок, домашні улюбленці тощо.

Крім того, завдяки інноваційним технологіям у напрямку безпеки Київ увійшов до 50 міст, найбільш покритими камерами відеоспостереження. 

За словами Назарова, у 2020 році столиця продовжить розвивати напрямок smart city. Київ використовує можливості Big data, штучного інтелекту і Blockhain технології для створення комфортного міського середовища. 

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел