Блоги

Денис Тимошенко: Доброштаб Парковий

09.08.2022
Ми об’єднались навколо спільної ідеї зберегти наш мікрорайон та Парк відпочинку імені Михайла Стельмаха, а також навести там лад після русні. Тоді ж, холодного квітневого вечора, народилась назва Доброштаб Парковий.

Денис Тимошенко: Доброштаб Парковий - зображення

Давно хотів написати цей пост, та все руки не доходили... Про те, як на початку квітня до понівеченого війною Ірпеня повернулись декілька хлопців. Вони були сусідами, і всі жили у житловому комплексі “Парковий” (район СМУ).

Дехто з них вертався у невідомість, не знаючи, чи вціліло після бойових дій його помешкання. Дехто вже мав попередні дані, що його квартира згоріла від “любові” руского міра...

Ми об’єднались навколо спільної ідеї зберегти наш мікрорайон та Парк відпочинку імені Михайла Стельмаха, а також навести там лад після русні. Тоді ж, холодного квітневого вечора, народилась назва Доброштаб Парковий.

Чому Доброштаб? - Бо ми зформували осередок добрих справ. Чому Парковий? - Бо живемо біля Парку Стельмаха.

Саме хлопці з Доброштабу відлякували темними ночами мародерів від ЖК “Парковий” й роздавали навесні гуманітарну допомогу всім тим, хто її потребував.

Нас підтримали багато добрих людей — наші сусіди, представники громадських та волонтерських організацій.

Завдяки їм та нашій добрій волі, ми змогли розчистити загальну територію нашого житлового комплексу від завалів та битого скла й, тим самим, пришвидшили повернення багатьох людей у свої домівки.

Наразі ситуація у нашій частині Ірпеня змінилась суттєво на краще.

Тому, закономірно, й формат діяльності Доброштабу змінюється.

Ми пам’ятаємо, що в Україні триває війна.

А отже, є ще купа місць, де людям бракує добра, і де потрібно робити добрі справи задля пришвидшення нашої Перемоги та миру...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.