Новини
Анонси
Культура
Події
Україна-суспільство

Deloitte WorldClass Лекторій для громсектору: безкоштовні вебінари з побудови цілісної організації

20.10.2021 Валерія Савенко 0

25-27 жовтня на кожного охочого чекають безкоштовні вебінари про цінності організації, добробут команди та кризовий менеджмент від провідних експертів та експерток компанії Deloitte та Pro Bono Club Ukraine.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомили Pro Bono Club Ukraine.

До участі запрошуються представники громадських організацій та соціальних підприємств. Участь безкоштовна для підтверджених учасників за попередньою реєстрацією за посиланням.

На вебінарах будуть розглянуті такі теми:

  • Досягнення добробуту через ефективне поєднання роботи та особистого життя» з Яковом Акуловим, старшим менеджером практики Human Capital Advisory Services департаменту консалтингу компанії «Делойт» в Україні.
  • «Цінності як вектор розвитку вашої організації» з Анною Петрів, яка є супервайзеркою відділу маркетингу та менеджеркою проєкту з впровадження та підтримки цінностей «Делойт» в Україні
  • «Кризовий менеджмент, або як вижити в бурю» з Кирилом Лобачем, лідером проєктного офісу в компанії «Делойт» в Україні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.