Анонси
Суспільство
Культура
Обухівський район

Фестиваль "Портал крізь століття: Старосвітський Богуслав" — подорож у XIX сторіччя заради перемоги


Фестиваль

13 червня Богуслав запрошує унікальну мандрівку в часі. У місті відбудеться масштабний благодійний історико-культурний фестиваль "Портал крізь століття: Старосвітський Богуслав".

Головна мета заходу — занурити гостей в автентичну атмосферу XIX – початку XX століття та об'єднати зусилля для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Програма "Порталу крізь століття" насичена інтерактивними майданчиками та культурними подіями:

  • "Скриня" та старовинний фотосалон: тут можна приміряти автентичні українські строї, навчитися правильно в'язати хустку, заплести коси за давніми традиціями та зробити унікальне ретро-фото.

Фестиваль
  • Ретро-пікнік: елегантна історична фотозона, що відтворює міський відпочинок Богуслава понад століття тому.

Фестиваль
Фестиваль
  • Локація "Комора": інтерактивна виставка побутових речей, де історію та предмети старовини можна вивчати на дотик.

Фестиваль
  • Гомінкий ярмарок та майстер-класи: традиційні ремесла, автентична кухня та вироби народних майстрів.

Фестиваль
Фестиваль
  • Денна музична сцена: виступи фольклорних колективів, звучання традиційної української, польської та єврейської музики, яка століттями перепліталася в Богуславі.

Фестиваль

Також, фестиваль оживляє пам'ять про видатних діячів, які жили та творили на Богуславщині: Івана Нечуя-Левицького, Марка Вовчка, Шолом-Алейхема та Івана Сошенка.

Фестиваль

П’ятий благодійний історико-культурний фестиваль "Портал крізь століття: Старосвітський Богуслав" відбудеться 13 червня 2026 року в місті Богуслав Київської області.

Фестивальні майданчики розгорнуться на острові Канти (розташованому на річці Рось у самому центрі Богуслава).

Фестиваль
Фестиваль

Захід є благодійним, тому вхід на всі події вільний — за будь-який добровільний донат на підтримку Збройних Сил України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.