Новини світу
За кордоном
Економіка

Єврокомісія пропонує виділити Україні 1 млрд євро

Про рішення щодо надання макрофінансової допомоги нашій державі оголосила Урсула фон дер Ляєн.

Єврокомісія пропонує виділити Україні 1 млрд євро - зображення

Європейська комісія запропонувала виплатити Україні перший транш макрофінансової допомоги в обсязі 1 млрд євро. Про це повідомила на своїй Twitter-сторінці президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Сьогодні ми пропонуємо виділити Україні 1 мільярд євро. Щодо надання першої частини пакету макрофінансової допомоги була оголошена в травні. Це допоможе задовольнити нагальні потреби в країні", –

президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн

Також Урсула фон дер Ляєн зазначила, що ЄС продовжить надавати допомогу Україні та підтримувати відбудову нашої країни в довгостроковій перспективі.

У Міністерстві фінансів Україні привітали дане рішення Європейської комісії та зазначили, що в умовах війни така підтримка є вкрай необхідною для забезпечення стабільності фінансової системи України, підкресливши, що оголошений розмір фінансової допомоги свідчить про високий рівень стратегічного партнерства України з ЄС.

Кошти макрофінансової допомоги ЄС планують спрямувати на збереження  фінансової стабільності в Україні.

Нагадаємо, 1 липня Зеленський, Шмигаль і Стефанчук у Раді підписали спільну заяву щодо досягнення повноцінного членства в Євросоюзі, адже наприкінці червня Україна отримала статус кандидата в члени ЄС. Після цього президент заявив, що очікує схвалення євроінтеграційних законів у пріоритетному порядку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.