Новини
Головні новини
Ірпінь

Гучний скандал в Ірпені: "Нові обличчя" організували в міській раді тіньовий штаб Порошенка

07.03.2019 Гапон Юлія 000

"Нові обличчя" організували в Ірпінській міській раді тіньовий штаб кандидата в Президенти України Петра Порошенка. Про це повідомив громадський активіст Святослав Куценко, який разом з іншими місцевими жителями виявив там стоси друкованої продукції.
В приміщенні Ірпінської міської ради КіНО організували тіньовий штаб кандидата в Президенти України Порошенка П.О. В актовому залі ІМР міська влада незаконно зберігає десятки тисяч агітаційних матеріалів. Ми викликали поліцію - зараз тривають слідчі дії", - повідомив активіст.
Депутат Ірпінської міськради, відомий захисник зелених зон Приірпіння Лаврентій Кухалейшвілі з цього приводу додав:
Друзі, хто там сумнівався, що Карплюк пригнув під Пороха для отримання політичної криші своїй корупційній і деребанних діяльності!"
За його словами, Карплюк домовився з БПП, що він дасть на виборах президента "гарний результат" за нього.
За це йому обіцяють закрити всі його кримінальні справи і дати на розрив наш 95 округ для виборів до ВР, щоб отримати імунітет і новою силою почати остаточно розривати наше місто!", - заявив Кухалейшвілі.
Нагадаємо, мешканці міста стурбованні тим, що влада без їхньої згоди хоче віддати Ірпінь під тотальну забудову, ухваливши нищівний Генеральний план міста. Крім того, ірпінці обурені беззаконням, яке чиниться в їхньому місті (зокрема, вирубкою лісів та забудовою заплави місцевої річки). При цьому спостерігається повна бездіяльність правоохоронців (це наочно ілюструє відео сесії, на якій прийняли скандальний генплан і на яку нагнали "тітушок", див. тут). Тому обурені люди неодноразово виходили на мирні акції протесту з вимогою звільнення з займаної посади керівника поліції Київщини Дмитра Ценова. ФОТО агітаційних матеріалів в Ірпінській міськраді, 07.03.2019: