Гостомелю хочуть надати статус міста
До Київської обласної ради звернулися Гостомельський селищний голова та начальник управління з гуманітарних питань селищної ради з приводу надання селищу Гостомель статус міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/188804859_666401428093609_8967161027634844529_n.jpg)
Про це повідомляє заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.
Зазначається, що зміна статусу врази збільшить можливості для розвитку громади. Алгоритм дій обговорювали з головою постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою Борисом Білим.
Однак не усі мешканці Гостомелю підтримують цю ініціативу. Користувачі у Facebook поділились своїми думками:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/Bez-imeni-9.png)
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.