Новини
Гостомель

Гостомель: перед судом постане інженер технагляду, який допоміг привласнити 100000 грн підряднику

04.08.2020 Гапон Юлія 000

За сприяння підряднику у привласненні 100000 грн на ремонті будинків в смт Гостомель Київської області перед судом постане інженер технагляду.

За процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно інженера технагляду за фактами службового підроблення та пособництва у привласненні коштів бюджету комунального підприємства «УЖКГ «Гостомель» (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 191 КК України). Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

У ході досудового розслідування встановлено, що у 2018 році між КП та фізособою-підприємцем були укладені договори з капітального ремонту житлових будинків у Гостомелі.

Так, інженер з технічного нагляду, сприяючи підприємцю-підряднику у привласненні бюджетних коштів, підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних ремонтних робіт. Внаслідок протиправних умисних дій обвинуваченого КП «УЖКГ «Гостомель» спричинено майже 100 000 грн матеріальної шкоди.

Варто зазначити, що відносно фізичної особи-підприємця матеріали виділено в інше кримінальне провадження. Досудове розслідування триває.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що через неякісний ремонт дахів у Гостомелі з фірми хочуть стягнути понад 200000 грн збитків.