Київщина
Суспільство

Голова КОДА заявив, що безпекова ситуація на Київщині наразі контрольована

18 лютого в КОДА відбулася оперативна нарада щодо організації територіальної оборони, безпекової ситуації та інших нагальних питань Київщини.

Голова КОДА заявив, що безпекова ситуація на Київщині наразі контрольована - зображення

Очільник Київської ОДА Олексій Кулеба заявив, що питання формування та організації територіальної оборони на сьогодні є пріоритетом для влади. Про це повідомила пресслужба КОДА.

 "За тиждень ми суттєво просунилися в організації пунктів постійної дислокації наших батальйонів. Наразі головне завдання – технічне забезпечення та активізація інформаційно-агітаційної роботи в районах. Люди повинні знати, для чого створена територіальна оборона, як вона буде працювати, як і кому можна до неї вступити", – наголосив Кулеба.

Зазначається, що участь в оперативній нараді взяли заступники голови КОДА, командир територіальної оборони Київської області Олександр Коваль, командири військових частин, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС,  представники структурних підрозділів ОДА.

Між тим, відомо, що Броварський батальйон тероборони шукає меценатів. Державні кошти на потреби виділяються, але через велику кількість процедур вони надійдуть щонайменше через місяць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.