Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Голова КОДА перевірив готовність гімназії Борисполя до проведення ЗНО


225 випускників візьмуть участь в тесті з математики.

Голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін відвідав Бориспіль для того, аби переконатися, чи готова гімназія "Перспектива" на належному рівні до проведення зовнішнього незалежного оцінювання для учнів з міст Бориспіль, Березань і Переяслав, з Бориспільського, Переяславського і Яготинського районів.

«Випускникам цього року довелося непросто. Навчання в школах через пандемію коронавірусу вони закінчували дистанційно. Тож маємо не ускладнити їм життя, а навпаки – подбати про їхнє здоров‘я та безпеку під час ЗНО. Діти будуть забезпечені всім необхідним для перебування в приміщенні пункту незалежного оцінювання: дезінфектори, можливість дотримання дистанції і таке інше. Їм залишається лише гідно виконати завдання та отримати гарні результати», – зазначив очільник області під час спілкування з керівництвом навчального закладу після перегляду приміщення, де буде проходити оцінювання, розповіли у КОДА.

Зауважимо, що завтра, 25 червня, 225 випускників візьмуть участь в тесті з математики.

Всі діти займуть місця в аудиторії з дотриманням дистанції в 1,5 м відповідно до правил карантину. Всього на території Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ім. Володимира Мономаха виділено 17 аудиторій для проведення ЗНО. В оцінюванні приймуть участь 1313 випускників.

«Погляд» публікував заяву МОН щодо того, як відбуватиметься ЗНО. Зокрема, допускати до тестування будуть згідно з рекомендаціями головного санлікаря, а Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування. Вже визначено заходи для уникнення скупчень людей, діятиме супровід медиків та Національної поліції,  а також будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Як раніше повідомляв «Погляд», у пунктах, де відбуватимуться іспити, будуть медичні маски, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, захист для медиків тощо.

Також, як повідомляв «Погляд», учні, які завершують навчання у закладах середньої освіти, мають право за власним бажанням пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, необхідну для вступу до вишів України.