Годинник з радіацією як сувенір?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0519_Godynnyk1.jpg)
Громадянин Великобританії хотів провезти через український держкордон небезпечний вантаж
Це сталося в аеропорту «Київ». У пасажира, який прямував на рейс до Лондона, прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" виявили небезпечну річ, яку громадянин Великобританії намагався у ручній поклажі намагався понести до літака. Це був бортовий годинник, а його небезпека полягала в тому, що його радіаційний фон у рази перевищував допустиму норму. Небезпечну знахідку Прикордонники виявили за допомогою стаціонарного приладу радіаційного контролю "Янтар". Як повідомляє окремий контрольно-пропускний пункт "Київ", іноземець сказав, що годинник він придбав і віз як сувенір для себе.
Результат – небезпечну знахідку прикордонники вилучили, а чоловіка попередили про перевезення заборонених предметів та речей через пункти пропуску на державному кордоні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0519_Godynnyk2.jpg)