Україна
Економіка

Газова криза в Європі: яка ситуація з опаленням в Україні (ВІДЕО)

Опалювальний сезон в Україні цього року відбувається на тлі газової кризи у Європі.

Ситуація в енергетиці, хоч і залишається напруженою, є стабільною та контрольованою. На цьому наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Він підкреслив, що Україна "буде з теплом і світлом", а тарифи залишаться незмінними до кінця опалювального сезону.

"Хочу запевнити мешканців Луганщини, зокрема міста Щастя й тих населених пунктів, які опалюються від Луганської ТЕС, що ваші домівки не залишаться без світла й тепла. Уряд зробив для цього все необхідне, зокрема була підготовлена додаткова послуга для роботи на газу для чотирьох приватних ТЕС і ТЕЦ", - заявив Шмигаль.

Окрім цього, прем’єр повідомив, що Україна законтрактувала імпорт вугілля на грудень і січень. Впродовж останніх двох-трьох тижнів запаси вугілля на складах зросли на 100 тисяч тонн.

Також Міністерство енергетики скоординувало роботу з операторами енергетичного ринку, НЕК "Нафтогаз" і Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, напередодні до України прибуло судно з вугіллям з Австралії. Усього було доставлено понад 82 тисячі тонн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.