Новини
Війна з Росією

Фронтова ситуація залишається дуже важкою на ключових напрямках на Донбасі, – Зеленський

10.12.2022
За словами президента в районі Бахмуту, Соледара, Марʼїнки та Кремінної вже давно не залишилось живого місця.

Фронтова ситуація залишається дуже важкою на ключових напрямках на Донбасі, – Зеленський - зображення

Окупанти фактично зруйнували Бахмут. Про це розповів президент України Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього відеозвернення до українців 9 грудня.

"Фронтова ситуація залишається дуже важкою на ключових напрямках на Донбасі – Бахмут, Соледар, Мар'їнка, Кремінна... На землі цих районів уже давно не залишилося живого місця, не ушкодженого снарядами та вогнем. Окупанти фактично зруйнували Бахмут – ще одне місто Донбасу, яке російська армія перетворила на випалені руїни", –

президент України Володимир Зеленський

Також Глава держави розповів, що в Києві відбулася конференція, яка продовжила лінію заходів в Україні та Європі, що відбулися цього й минулого тижня і на яких напрацьовуються рішення заради притягнення росії до відповідальності та пошуку форматів звільнення наших людей, яких окупанти утримують у полоні.

"Відчуваємо підтримку як від держав, так і від міжнародних організацій та правозахисних інституцій. Сподіваюся, найближчим часом ми зможемо повідомити конкретні деталі", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, Associated Press опублікувало розслідування про те, як російські війська на початку березня здійснювали масові вбивства у Бучі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.