Суспільство
За кордоном

Франція передала 10 тис. ноутбуків українським медикам

26.07.2022
Сучасні функціональні пристрої вже в дорозі до закладів охорони здоров’я України.

Франція передала 10 тис. ноутбуків українським медикам - зображення

Українські медики отримають від французького уряду 10 тисяч ноутбуків. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Наші лікарі – герої. Щодня вони рятують життя людей. Часто під ворожими обстрілами. Щоб медикам було простіше працювати та спілкуватися з пацієнтами онлайн, кожного з них важливо забезпечити якісним інтернетом та комп’ютером. Це важлива частина плану з цифровізації медичної сфери", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Зазначається, що техніка була закуплена французьким Міністерством економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету на прохання української влади. Також повідомляється, що сучасні функціональні пристрої вже в дорозі до закладів охорони здоров’я України. Ноутбуки розподілені на комунальні заклади охорони здоров'я всіх регіонів, пропорційно до необхідних потреб, а також додатково на заклади національного рівня та відомчі заклади, що перебувають у координації Міноборони та Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, ЄС виділить Україні 1,59 млрд євро фіндопомоги. При чому 1 млрд євро з цієї суми буде виділено негайно.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.