Новини світу
Україна-суспільство
За кордоном
Економіка

ЄС виділить Україні 1,59 млрд євро фіндопомоги, – Урсула фон дер Ляєн

Один млрд євро з цієї суми буде виділено негайно.

ЄС виділить Україні 1,59 млрд євро фіндопомоги, – Урсула фон дер Ляєн - зображення

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив фінансування України в розмірі 1,59 мільярда євро. Про це сьогодні ввечері, 25 липня, повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на своїй сторінці в Twitter.

"Це допоможе відновити інфраструктуру і відновити надання послуг, підтримувати енергетичні, транспортні й освітні проекти на майбутнє", –

президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Також Урсула фон дер Ляєн зазначила, що один млрд євро з цієї суми буде виділено негайно.

ЄС виділить Україні 1,59 млрд євро фіндопомоги, – Урсула фон дер Ляєн - зображення

Нагадаємо, 12 липня Рада Євросоюзу затвердила рішення виділити Україні додаткову макрофінансову допомогу у розмірі €1 мільярда. Ця макрофінансова допомога має забезпечити необхідні ресурси для покриття нагальних потреб держави та роботу критичної інфраструктури. До слова, Єврокомісія запропонувала виділити Україні 1 млрд євро на початку липня. Згодом стало відомо, що Україна може отримати ще один транш від ЄС на суму 8 млрд євро.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.