Новини
Здоров'я

Фото квіток в соцмережах: набирає оберти благодійний флешмоб


В мережі розпочали флешмоб #квіти_для_Вікторії на підтримку маленької львів’янки Вікторії, якій усього 1 рік. У дитини виявили важку генетичну хворобу: спінальна м’язова атрофія (СМА).

В крихітки Віки закінчується час аби зробити укол, щоб зупинити страшну хворобу. Дитина потребує найдорожчих у світі ліків «Zolgensma» вартістю 65 млн. грн.

«Лише за два місяці я перестала сидіти та тримати свою ясну голівку, а з часом втрачу здатність ковтати і дихати. Але поки що я цього не розумію і щодня посміхаюся батькам своєю сонячною посмішкою.»

повідомляється в дописі про збір коштів.

Мета флешмобу зібрати Вікторії потрібну суму за місяць. Передаючи квіти з рук у руки, люди переказують кошти на лікування дівчинки. Вже зібрано 9 млн гривень.

«Дев'ять мільйонів або сьома частина нашого шляху позаду. Будь ласка, не зупиняйтесь! Ми безмежно вдячні за вашу підтримку.»

повідомляє сім’я Вікторії.

До акції приєдналася також Дарія Гірна.

"Ми починаємо (насправді, продовжуємо) ініціативу #квіти_для_Вікторії і закликаємо всіх долучатись!",

пише на своїй сторінці Віталій Устименко.

Реквізити для допомоги тут.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що батьки хворого Діми Борисова збирають кошти на лікування хлопчика.

Ми розповідали також, що в Ірпені можна відвідати безкоштовний майстер-клас з кінезітерапії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.