Новини
Події
Київ

ФОПи вийшли на акцію протесту: Хрещатик частково перекрили (ВІДЕО)

Сьогодні близько тисячі активістів заблокували урядовий квартал в центрі Києва. Підприємці вимагають від уряду зниження тарифів та скасування РРО.

У Києві біля Верховної Ради зібралося близько тисячі людей на акцію протесту "Попіл". Учасники виступають за скасування обов'язкових касових апаратів для ФОПів та вимагають ухвалити законопроєкт, спрямований на захист спрощеної системи оподаткування.

Зазначимо, що з 1 січня РРО (реєстратори розрахункових операцій) є обов'язковими для II-IІІ груп ФОП, що працюють з готівкою.

Також підприємці впевнені, що запровадження Кабміном ринкової ціни на газ для ФОПів, через яку зросли в рази платіжки за тепло, встановлена урядом методика №315, за якою для бізнесу введені підвищуючі коефіцієнти, і тотальна фіскалізація здатні знищити малий та середній бізнес в Україні.

Активісти перекрили вулицю Михайла Грушевського. Також перекрито підходи для людей та в'їзд транспорту на вулиці Садовій, де розміщена будівля уряду та комітети парламенту. Натомість правоохоронці оточили будівлю парламенту, по всьому периметру парламенту посилено охорону.

На підтримку всеукраїнської акції, яка зібрала підприємців з усіх регіонів, були організовані акції й в інших містах.

Нагадаємо, під Верховну Раду протестувальники приходять вже не вперше.

Раніше повідомлялося, що уряд затвердив категорії ФОПів, які можуть не встановлювати касові апарати. А у додатку "Дія" запустили нову послугу, яка надає можливість ФОПам 1-3 групи подати річну декларацію через додаток державних послуг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.