Новини
Україна
Політика

До України прибув держсекретар США Блінкен (ВІДЕО)

Держсекретар США Блінкен прилетів до Києва, оскільки напруга між США та Росією загострюється через можливе вторгнення агресора.

У середу, 19 січня, державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з робочим візитом. Як зазначають у AP News, він має зустрітися з Володимиром Зеленським та головою МЗС Дмитром Кулебою, обговорюватимуть вони координації дій України та США для стримування Росії від подальшої агресії.

Також стало відомо, що держсекретар США планує зустрітися з працівниками та родинами посольства США та поінформувати їх про зусилля Департаменту з планування у разі непередбачених обставин, якщо Росія вирішить піти на подальшу ескалацію.

До слова, управління держохорони вже попередило про можливі обмеження руху через кортеж іноземного гостя. Зокрема, 19-20 січня у зв’язку з робочим візитом до України державного секретаря США Ентоні Блінкена можливі тимчасові обмеження дорожнього руху в центральній частині міста, а також на деяких вулицях Дарницького та Шевченківського районів.

Нагадаємо, точний порядок денний візиту Ентоні Блінкена до Києва ще кілька днів тому був невідомий, проте після він має полетіти до Берліна, де проведе переговори з представниками країн Трансатлантичного чотирикутника (США, Велика Британія, Франція та Німеччина).

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.