Дитяче Євробачення-2019: у фінал пройшла дівчинка з Гатного
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/Tkachuk_3.jpg)
Марія Ткачук 11-річна дівчинка з с. Гатне Києво-Святошнського району стала однією з 10 фіналістів національного відбору на Дитяче Євробачення-2019. Список претендентів оприлюднила UA: Суспільне Мовлення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/1191668_9059603.jpg)
Також до 10 фіналістів, які змагатимуться за право представляти Україну на 17-му конкурсі в Польщі увійшли учасники Варвара Кошова і Олександр Зазарашвілі, які брали участь у вокальному дитячому проекті "Голос Діти" 5 сезон, де 12-річний Олександр здобув перемогу.
Візитівку Марії та її пісню можна переглянути на відео.
Фото та відео: UA: Суспільне