#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Диджиталізація країни: Зеленський анонсував онлайн-вибори

26.11.2021 0

Розробляти систему онлайн-голосування Україні допомагають Microsoft та Apple.

Фото: Офіс президента

Майбутні вибори в Україні можуть пройти в онлайн форматі. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресмарафону, який 26 листопада відбувся у Києві з нагоди екватору його президентства.

«Ми обіцяли, що буде паралельно онлайн-голосування. Це не відміняє, до речі, звичайні вибори. Але ми туди йдемо, вважаю, було б дуже корисно через рішення законодавства. Можуть бути онлайн-вибори – так. Чи це буде через «Дію», зовсім не факт»

Володимир Зеленський

Президент пояснив, що наразі відповідна можливість мже розробляється, але називати чіткі терміни впровадження онлайн-голосування поки рано. До того ж схвалити такий формат має й Верховна рада.

«Над цим працюють найкращі компанії. Скажу відверто, цифрову митницю, вибори, перепис населення ми проробляємо з двома компаніями: Microsoft та Apple. Але про це може розповісти людина, яка дуже предметно відповідає за це в нашій державі – Михайло Федоров», – заявив Зеленський»

Володимир Зеленський

Нагадаємо, 26 листопада під час пресмарафону президент Володимир Зеленський заявив, що в грудні в Україні планували здійснити державний переворот. Також Глава держави зазначив, що, за агентурною інформацією, обговорювалася участь у цьому перевороті олігарха Ріната Ахметова.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.