Двоє підлітків напали на жителя Ірпеня
![Двоє зловмисників напали на жителя Ірпеня](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/10/333.png)
Як повідомляють правоохоронні органи пригода трапилась ввечері 15 жовтня по вулиці Шевченка біля однієї із кав'ярень. Двоє осіб 16 та 17 років завдали удари 22-ти річному потерпілому.
На місці подій прибула слідчо-оперативна група відділу поліції №2 (м. Ірпінь) Бучанського районного управління поліції. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.