Новини
Пригоди
Київ

Двометровий удав знайшовся в Голосіївському районі Києва

30.08.2021

Повідомлення про втечу в Києві 2-метрового удава з’явилось 19 серпня. Власниця удава Антона написала про зникнення улюбленця у соцмережах. За її словами, вона вигулювала плазуна поблизу станції метро "Виставковий центр", біля корпусів економічного факультету Університету Шевченка. Удав раптово втік – і зачаївся.

https://www.youtube.com/embed/hFf-FDzArPE

"У зеленій зоні перед Економічним факультетом КНУ ім. Шевченко на прогулянці загубився домашній ручний удав звичайний. Неотруйна змія, розмір близько 2 метрів. Людей не боїться. Раптом хто зустріне - буду вдячна за достовірну інформацію про місцезнаходження. У разі повернення удава живого й здорового - грошова винагорода", - написала Світлана Сухенко. 15 липня Верховна Рада підтримала законопроєкт 2351, який впроваджує в Україні європейські стандарти поводження з тваринами. Незабаром він набуде чинності. Проте, на думку експерта, він не дав однозначної відповіді щодо утримування вдома змій. З одного боку, згідно Закону, диких тварин не можна вилучати з природи. Однак станом на зараз закон не є чітко прописаний – не до кінця зрозуміло, як бути з плазунами, чи заборонять їх тримати вдома, як будуть контролювати. Удава Антона знайшов сусід хазяйки плазуна, зараз він вдома і з ним все добре.

Про це повідомила власниця удава Світлана Сухенко на своїй сторінці у Facebook:

«Мій удав знайшовся! Радійте ті, хто зі мною були в горі і печалі, розслабтеся ті, хто сильно боявся цього божого створіння. Дякую всім небайдужих».

ІА “Погляд” вже повідомляв, що влада Ірпеня зазіхнула на понад мільйон гривень податків та десятки тисяч гектарів землі Інституту Картоплярства, що у Немішаєвому.

Також ми інформували, які тварини потраплять до нової редакції Червоної книги України.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.