ДТП в Броварах: пішохід у важкому стані в реанімації
11 жовтня 2019 року близько 8:00 в Броварах на Торгмаші по вулиці Сергія Москаленка сталася ДТП. Водій маршрутного автобусу "Київ-Дударків" №359 скоїв наїзд на 20-річного пішохода, мешканця Харківської області, повідомляє видання "AT BROVARY".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/20677orig.jpg)
Аварія трапилась неподалік новобудов біля ТЦ "Фора", що на вулиці Сергія Москаленка, 39. Автобус, який рухався в бік окружної дороги, здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину вищевказаної вулиці в невстановленому для переходу місці. 29-річний водій автобуса не встиг відреагувати на перебігаючого дорогу юнака та здійснив наїзд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/20676orig.jpg)
В результаті ДТП пішохода з численними травмами каретою швидкої допомоги було доставлено до Броварської клінічної лікарні. Під час аварії в салоні автобуса перебувало 10 пасажирів, які, як і водій, не постраждали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/20678orig.jpg)
Як повідомив виданню "AT BROVARY" лікар нейрохірургічного відділення Броварської клінічної лікарні Євген Ганич, постраждалий знаходиться в тяжкому стані та спостерігається в реанімаційному відділенні. Попередній діагноз: тяжка відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, багатоуламковий перелом лівої лобної кістки з переходом на основу черепа, субдуральні нашарування в лівій та лобній ділянці голови, субдуральна гематома лівої скроневої кістки, пневмоцефалія, забійна рана надбрівної ділянки зліва, множинні зсадини та забої обличчя.