Довкілля

Друга частина липня у Києві та області буде досить лагідною

Температура повітря у другій частині липня на Київщині становитиме трохи більше +30. Очікується мінлива хмарність та невеликі дощі. В деяких регіонах можлива гроза зі зливами...

Друга частина липня у Києві та області буде досить лагідною - зображення

Останні два тижні липня в Україні будуть приємно теплими. Подекуди не обійдеться без дощів та навіть грози. Але на екстремальну спеку або суттєве похолодання чекати не варто.

Погода у Києві

Якщо подивитися прогнози, то погода мала бути не дуже гарною. Прогнозувалася спека до +400 та сильні грози. Але синоптики Мета повідомили, що погода в Києві на місяць матиме помірні коливання температури та невеликі опади:

  • вдень повітря прогріватиметься до +200…+310;

  • вночі буде прохолодно - +150…+160;

  • майже кожного дня спостерігатиметься мінлива хмарність;

  • можливі невеликі дощі;

  • вологість повітря коливатиметься у межах 47-70%.

Тож киянам можна порадити тримати парасольку під рукою. Незначні опади приємно врівноважать липневу спеку та не завадять щоденним планам.

Прогнози для області

На Київщині у другій частині липня буде трохи тепліше, ніж у столиці, але й опади будуть більш значними. Наприклад, у Білій Церкві очікується потепління до +220…+330, а у Переяславі-Хмельницькому - до +200…+320. Ночі будуть трохи прохолодними - десь +150…+160. Тож не завадить запастися теплою ковдрою для комфортного сну.

Біля 17 числа на півдні та сході Київської області можуть пройти грози зі зливами. Така погода прогнозується лише на один день, але не варто ігнорувати це попередження. У північних районах температура буде трішки нижче: +180…+310 вдень та +140…+150 вночі. Синоптики обіцяють тут помірну хмарність та невеличкі опади. Вологість по області коливатиметься у межах 46-75%.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.