#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Здоров'я
ЛайфХаки

Догляд за людиною на самоізоляції – інфографіка

17.04.2020 2 Надiя Проценко 0

Якщо ви піклуєтесь про людину на самоізоляції, слід дотримуватись певних правил, щоб вберегтися від інфікування та поширення коронавірусу. Корисну інфографіку про догляд за людиною, яка має підозру на COVID-19 чи вже підтверджений діагноз, підготувала World Health Organization Ukraine.

Нагадаємо, що самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування. Вона передбачає уникнення будь-яких ситуацій, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри). Винятком є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном зі своїм сімейним лікарем).

Кому потрібна самоізоляція?
?для тих, хто очікує результати тесту на новий коронавірус;
?для тих, хто близько контактував з особами, які захворіли на COVID-19;
?для тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону.

Самоізоляція повинна тривати не менше 14 днів із дати початку випадку, який став її причиною: подорож, контакт з хворим тощо.

Інформуємо, що станом на ранок 17 квітня в Україні зафіксовано 4662 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 125 летальних, 246 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 501 новий випадок.

Читайте також Київстар за даними про пересування своїх абонентів рахує індекс самоізоляці

В Україні створили мапу самоізоляції: найбільше порушників в Києві та на Заході