До смерті від коронавірусу з донькою пенсіонерки з Житомирщини контактувало 2 людини з Коцюбинського
Жінка, який був 71 рік, померла від COVID-19 на Житомирщині. У неї була двостороння пневмонія. Донька покійної перебувала з нею в контакті з 8 по 11 березня і потім контактувала із двома мешканками селища Коцюбинське. Про це свідчить документ від Ірпінського міжрайонного відділку лабораторних досліджень, який опинився в “Громади Приірпіння”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/2478848.jpg)
Дві мешканки селища проживають на вул. Пономарьова та Доківська і тепер їм повинні забезпечити домашню ізоляцію на 14 днів, щоденно обстежвати і контролювати результати обстежень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Bez-imeni-10.jpg)
Головний лікар Андрій Левківський наголосив, що Коцюбинська амбулаторія оглянула коцюбинчанок і не виявила жодних ознак захворювання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Bez-imeni-11.jpg)
Мешканці зауважують, що коцюбинчанки мають бути на обсервації протягом інкубаційного періоду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Bez-imeni-12.jpg)