До Києва прибув електропоїзд Stadler в рамках проекту CityExpress
14 серпня 2021 року з Білорусі до Києва для випробувань доставлений п’ятивагонний електропоїзд Stadler в рамках проект City Express.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/08/16-08-6.jpg)
Як повідомлялося, електрички Stadler планують використовувати у раніше анонсованому проект City Express (у рамках програми Велике будівництво), найближчим часом електропоїзд тестуватимуть на одному з приміських напрямків Києва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/08/Dyzajn-bez-nazvanyya-2021-08-16T142751.530.png)
Кирило Тимошенко, заступник голови Офісу президента повідомив, що Швейцарська компанія Stadler вже вибрала місце для локалізації виробництва в Україні.
«Вони вже вибрали локацію в нашій країні. Проєкт, який починаємо втілювати в життя, потрібен Києву і агломераціям навколо. Комфортабельні поїзди зі стиковками до метрополітену розвантажать під'їзди до столиці».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/08/Dyzajn-bez-nazvanyya-2021-08-16T143006.870.png)
Тимошенко зазначив, що проект City Exspress для Києва реалізується в межах президентської програми Велике будівництво. Також він додав, що програма була розширена — тепер в неї також входять регіональні аеропорти в Кривому Розі, Ужгороді, Рівному, Чернівцях та інших містах. Цього року почнеться будівництво злітно-посадкових смуг.
«Ми спілкуємося з різними інвесторами, щоб вони взяли в управління концесію і термінали, оскільки з ними місцева влада може вирішити питання самостійно».
Максимальна швидкість електропоїзда Stadler Flirt ЕПМ — 160 км/год. У ньому — 262 місця для сидіння 1-го і 2-го класів, також місця для проїзду пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.
ІА “Погляд” вже повідомляв, як втілюється програма Велике будівництво у Бучанському район.
Також ми інформували, що з Василькова до Києва почне діяти залізничне сполучення електричкою Kyiv City Express.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.