Новини
Україна
За кордоном
Київ

До Києва вирушив гендиректор МАГАТЕ

Гроссі візьме участь у переговорах про створення зони безпеки навколо ЗАЕС.

До Києва вирушив гендиректор МАГАТЕ - зображення

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі вирушив до Києва для переговорів про ситуацію на Запорізькій атомній електростанції. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter у середу, 5 жовтня.

"Їдемо до Києва на важливі зустрічі. Потреба у створенні охоронної зони ядерної безпеки навколо Запорізької атомної електростанції зараз актуальна як ніколи", –

генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі

Нагадаємо, 5 жовтня путін підписав "указ" про "передачу ЗАЕС під управління рф". За його словами, це нібито необхідно для "забезпечення безпеки об'єктів використання атомної енергії станції".

Також напередодні писали про те, що окупанти викрали директора Запорізької АЕС. Наразі ж стало відомо, що адміністрування станції перенесено до Києва. Обов’язки директора ЗАЕС тепер виконуватиме президент "Енергоатому" Петро Котін, відповідно всі подальші рішення стосовно роботи станції ухвалюватимуться безпосередньо в центральному офісі НАЕК "Енергоатом".

До слова, на початку вересня гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що відтепер представники міжнародного агентства постійно перебуватимуть на Запорізькій АЕС. Зокрема, 5 вересня стало відомо, що на Запорізькій АЕС залишилися два представники МАГАТЕ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.