До гральних закладів Обухова з обшуком завітала поліція
Всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» невідомі особи у місті Обухів по вулиці Київській з метою наживи організували незаконний бізнес.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/igra2.jpeg)
За однією адресою діяли два ігрових заклади, де проводились азартні ігри з отриманням грошового виграшу. У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. ст. 203-2 Кримінального кодексу України під час проведення санкціонованого обшуку у торгових закладах під марками «Космолот» та «Золота підкова» працівники Обухівського відділу поліції вилучили 21 одиницю комп’ютерної техніки, за допомогою якої проводились азартні ігри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/igra5.jpeg)
За даним фактом триває досудове розслідування. Вилучена оргтехніка направлені на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/igra1.jpeg)
Працівники поліції проводять заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.