Новини
Новини Київської області
Суспільство
Україна-суспільство

До ДБН внесуть зміни щодо будівництва багатоповерхівок


У Міністерстві регіонального розвитку та будівництва планують розробити зміни до державних будівельних норм, за якими будівництво багатоповерхових будівель дозволять на території всієї України. Новину повідомляє заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. Посадовець написав, що у нормах ДБН існує заборона щодо будівництва приміщень, вищих за 73,5 метрів, у місцях, де сейсмічна активність перевищує 6 балів. Однак Мінрегіон планує встановити нові норми, які дозволять створювати безпечніші будівлі.
"Що ми ще хочемо зробити, - це встановити нові вимоги до мінімальної товщини перекриття будівель - 200 мм. Ці зміни пропонуються у новому ДБН щодо висотних будівель, який зараз оновлюється. Завдяки цьому такі висотні будинки можна буде безпечно зводити на територіях з більшою сейсмічністю, ніж 6 балів. Тобто, по всій Україні", - зазначив Лев Парцхаладзе.
Також заступник міністра зазначив, що з 1 квітня почнуть діяти нові, більш конкретизовані норми по сейсмічному районуванню України.