Новини
Боярка

ДНЗ "Берізка": шпалери мокнуть, зате туї гарні


Більше 290 тисяч гривень виділила Боярська міська рада на дитсадок "Берізка". Однак гроші підуть не на внутрішній ремонт, який вкрай необхідний закладу, а на придбання садового інвентарю та полив дерев. В рамках чергової сесії міськрада розглядала проект рішення про зміни до бюджету на 2019 рік. Одна з пропозицій - із залишкових 1,047 мільйона гривень виділити майже 300 тисяч на дитячий навчальний заклад "Берізка". Зокрема, більше 80 тисяч гривень – на систему зрощення рослин, майже 189 тисяч - на ігрове обладнання та 20 750 гривень для садового обладнання. Міськрада не врахувала одного: в садку гарне подвір'я, але протікає дах над харчоблоком. Саме туди потрібно було б виділити кошти.
"Якщо у вас тече дах, ви будете ставити лавочку біля будинку?", - саркастично запитала колег депутат Ольга Романченко. За її словами, через дірки у даху "видно небо". "А ми поливаємо туї", - закінчила Ольга.
"Погляд" завітав до ДНЗ "Берізка", щоб переконатись у сказаному. Перше враження - чудово. Рівненькі тротуарчики, ідеальні деревця - туї та ялинки, красиві скульптури. Вже і покращувати нікуди. А от всередині закладу не так затишно, як думалося. Шпалери "підтекли", стіни облущуються. На це чомусь грошей у міськради немає. "Ми і електрики, і монтувальники - все робимо самі. Але до даху дібратись не можемо - треба хоч трішки фінансової підтримки", - розповіла завідувач ДНЗ "Берізка" Людмила Майок. В результаті голосування кошти таки виділять на екстер'єр садка. Доведеться дітям обідати на вулиці: між доглянутих туй і садових скульптурок.