Фастів
Суспільство

Для жителів Фастівщини створили муніципальний чат-бот

У чат-боті міститься перелік основної інформації, яка може бути цікава та корисна жителю Фастівської МТГ.

Для жителів Фастівщини створили муніципальний чат-бот - зображення

Як повідомили на фейсбук-сторінці Фастівської міської ради, для мешканців регіону почав працювати спеціальний муніципальний чат-бот.

"Муніципальний чат-бот "СВОЇ" впроваджено у співпраці із Асоціацією міст України (подяку за допомогу висловлюють Інні Скляр) та за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки ЄС", – йдеться у дописі.

Щоб оперативно отримувати корисну інформацію, можна скористатися чат-ботом у Вайбері або Телеграмі.

Також громадян закликають долучатися до реалізації проєкту і надсилати пропозиції та зауваження на електронну адресу: fmr.zmi@gmail.com.

Нагадаємо, в Україні презентували додаток для жертв домашнього насилля. Додаток WhiteribbonUA може встановити прямий зв'язок із поліцією, а також там є  контакти служб для екстреного виклику та можливість пошуку найближчого до жертви агресії центру підтримки, поліцейського відділу або служби екстреної допомоги.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.